دانلود پرسشنامه آمادگی به اعتیاد یدالله زرگر(دانلود با لینک مستقیم) اعتیاد زرگر

پرسشنامه آمادگی به اعتیاد یدالله زرگر

اعتیاد(دانلود پرسشنامه آمادگی اعتیاد یدالله زرگر) یک «بیمارى اجتماعی» است که عوارض جسمى و روانى دارد و تا زمانى که بـه علل گرایش «بیمار» توجه نشود، درمان جسمى و روانى فقط براى مدتى نتیجه‏ بخش خواهد بود و فرد معتاد دوباره گرفتار « مواد اعتیاد آور» می‏ گردد. اعتیاد به موادمخدر یکى از مهمترین مشکلات اجتماعی، اقتصادى و بهداشتى است که عوارض ناشى از آن تهدیدى جدى براى جامعه بشرى محسوب شده و موجب رکود اجتماعى در زمینه ‏هاى مختلف مى‌ گردد.
همچنین ویرانگری‏ هاى حاصل از آن زمینه ساز سقوط بسیارى از ارزش‌ ها و هنجارهاى فرهنگى و اخلاقى شده و بدین ترتیب سلامت جامعه را بطور جدى به مخاطره مى‌ اندازد. پدیده شوم قاچاق موادمخدر بیش از آنکه فعالیتى سوداگرانه، تجارى و اقتصادى در عرصه مافیاى اقتصاد بین ‏المللى باشد، ابزارى کارآمد، مؤثر و راهبردى در گسترش نظام سلطه صاحبان قدرت جهان بر کشورهاى توسعه نیافته است. تحلیلگران مسائل سیاسى و اجتماعى بر این باورند که در تهاجم و نفوذ فرهنگی، پدیده موادمخدر مهمترین عامل به تباهى کشیدن و انحطاط اخلاقى جوامع به شمار می‏ رود. متاسفانه گسترش دامنه مصرف موادمخدر در جامعه امروزى به حدى است که حتى قشر متفکر و تحصیل کرده را نیز به سمت خود کشانده است.
اعتیاد بعنوان یک آسیب اجتماعی، هیچ گاه بطور کامل ریشه‏ کن نخواهد شد، اما با تدبیر، اندیشه و تلاشى مخلصانه حداقل می‏توان آن را به کنترل در آورد. آمادگی به اعتیاد می تواند سنجشی واقع بینانه از افراد در مقابل این پدیده واقع شود در واقع می تواند پیشبین قابل اجرایی را برای بررسی اعتیاد در آینده برآورد سازد لذا این پرسشنامه می تواند راه گشا برای پژوهشگران در حیطه اعتیاد باشد.

این پرسشنامه(دانلود پرسشنامه آمادگی اعتیاد یدالله زرگر) تهیه شده دارای مزایای زیر است:

تعداد سوالات: 41

فایل پیوست: ورد و پی دی اف

شیوه نمره گذاری: دارد

روایی و پایایی: ارجاعی در متون

تعداد صفحات: 2 صفحه سوالات، 4 صفحه نمره گذاری ،مجموع 6 صفحه

 

50,000 ریال – خرید